صنعت فولاد در سال 2024 (روایت اول)
2024-07-02

پیام تبریک مدیرعامل شرکت صنایع فولاد رهام پارس بختگان به دکتر پزشکیان رئیس جمهور منتخب و تشکر از ملت شریف ایران به پاس خلق حماسه حضور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

محمدشهبازی پور مدیرعامل شرکت صنایع فولاد رهام پارس بختگان با صدور پیامی ضمن تشکر از حضور غرورآفرین ملت نجیب ایران در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پیروزی قاطع دکتر پزشکیان رئیس جمهور منتخب را تبریک گفت.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

قُل لَنْ یُصیبَنا اِلاّ ما کَتَبَ اللهُ لَنا هُوَ مَوْلنا وَ عَلَی اللهِ فَلْیَتَوَّکَّلِ الْمُؤمِنُون.

حضور شورآفرین و مدبرانه ملت بزرگ، وفادار و غیرتمند ایران عزیز، در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، بیعتی دوباره با آرمان ‌های والای امام راحل(قدس الله نفسه الزکیه) و رهنمودهای مقام معظم‌ رهبری(حفظه الله) بود. این انتخابات صفحه‌ای تابناک بر افتخارات انقلاب اسلامی افزود. صحنه پرشور این حضور ملی در 15 تیرماه، آزمونی بود که سیمای محکم، مصمم و پرامید مرمان نجیب ایران اسلامی را بار دیگر مقابل نگاه دوستان و دشمنان به نمایش گذاشت. ذکاوت سیاسی ملت و هویت مردم سالاری دینی، باحضـور گسترده ایرانیان در پای صندوق‌های رأی، در عمل به اثبات رسید. جناب آقای دکتر پزشکیان؛ بر خود لازم می دانم با کمال افتخار و مسرت، پیروزی جنابعالی در انتخابات ریاست جمهوری را به شما تبریک عرض ‌نمایم. این موفقیت نشان‌دهنده اعتماد و اطمینان مردم به شخصیت و برنامه‌های شما است. امیدواریم با هدایت‌های شما، کشور عزیزمان در مسیر توسعه و پیشرفت بیشتری قرار گیرد. برای شما و تیم مدیریتی‌تان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *